logo

Zimowa Szkoła Karate w Inowrocławiu

2012-Lut-21 21:12 Kategorie: Szkolenia |
napisał Pan Administrator

DSC01637bnetNa początku ferii szkolnych 13-15 lutego karatecy z Bydgoszczy i Torunia ćwiczyli razem w Zimowej Szkole Karate, która gościła w Sanatorium Uzdrowiskowych „Przy Tężni” w Inowrocławiu. Głównym tematem zajęć karate była nauka i doskonalenie umiejętności walki bezpośrednio z partnerem.

Podczas treningów przećwiczono głównie formy ataku i obrony przed uderzeniami prostymi oraz kopnięciami mawashi-geri i mae-geri. Wszyscy ćwiczyli razem często zmieniając się w parach. Każdy miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w walkach zadaniowych. Na zakończenie Zimowej Szkoły chętni mogli spróbować swoich sił w walce szkoleniowej z instruktorami ;)

Pod koniec każdego dnia ćwiczący korzystali z basenu solankowego i jacuzzi. Odwiedzając Muzeum im. Jana Kasprowicza można było dowiedzieć się o historii i bajkowych komnatach kopalni soli pod miastem. Po wyjściu z muzeum każdy mógł na pamiątkę zabrać bryłki soli kamiennej. Podczas spacerów wszyscy podziwiali urokliwe miejsca Parku Solankowego w zimowej szacie.

Zimowa Szkołę Karate prowadzili Artur Wilento 4dan i Andrzej Poczwardowski 3dan.

Do zobaczenia za rok na kolejnej Zimowej Szkole Karate OSU!!!

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl