logo

Czarne Pasy Karate - Obóz Letni w Tucholi 2015

2015-Sie-25 18:49 Kategorie: Informacje | Szkolenia |
napisał Pan Administrator

DSC_0011Podczas Obozu Letniego w Tucholi organizowanego przez Polską Federację Kyokushin Karate odbywa się egzamin na stopnie mistrzowskie dan. Do egzaminu mistrzowskiego w tym roku podeszło kilka osób ćwiczących w klubach naszego regionu. Wszyscy trenują już wiele lat zdobywając doświadczenie i doskonaląc swoje umiejętności. Egzamin składał się z trzech części, które każdy przeszedł pomyślnie... 

Coroczny Obóz Letni PFKK w Tucholi (28.07-2.08) prowadzili tym razem tylko instruktorzy z Polski. Szefem szkolenia był shihan Bogusław Jeremicz 5dan, pozostałymi instruktorami byli sensei Artur Wilento 4dan, Andrzej Poczwardowski 3dan i Janusz Drywa 3dan. Treningi związane z elementami K-1 prowadził Jarosław Rogala. Treningi odbywały się z podziałem na grupy wg zaawansowania. Tematem przewodnim były podstawy treningu, czyli kihon, idogeiko, kata, unsoku waza i tachi kata oraz elementy walki. Shihan Jeremicz przedstawił ćwiczenia Mobility i wyjaśnił różnicę tych ćwiczeń w stosunku do Flexibility. Sensei Wilento grupę brązowych i czarnych pasów nauczył kata Kanku i Seipai oraz poprawił Seienchin. Sensei Drywa w znakomity sposób poprowadził trening combat. 

 W czasie obozu odbył się również egzamin na stopnie dan i kyu.

Na stopnie dan zdali:

Tomasz Marcysiak (2)Tomasz Marcysiak - 3dan - trenuje i prowadzi klub w Solcu Kujawskim. Jest instruktorem kyokushin karate i kendo, Wczesniej prowadził zajęcia w Tucholi, Chojnicach i Koronowie gdzie równiez prowadził klub kyokushin. 

 


Tomasz LubienskiTomasz Lubieński - 1dan – trenuje kyokushin od 2005 roku w Toruniu, przed treningami karate ćwiczył samoobronę w naszym klubie.

 

 

 

Rafal MaciejewskiRafał Maciejewski - 1dan – rozpoczął treningi jako junior w 1994roku w toruńskim klubie, jest również zawodnikiem tego klubu min. zdobył tytuł Mistrza Polski PFKK w kategorii -90kg w 2015roku.

 

 

Bogdan SojkaBogdan Sojka - 1dan – rozpoczął treningi w 2002 roku w Toruniu i już jako junior reprezentował klub startując zarówno w konkurencjach kata i kumite.

 

 

 

M.StelmachMarcin Stelmach - 1dan – rozpoczął treningi w 1991 roku w Toruniu, po kilkuletniej przerwie wrócił do treningów mocno angażując się w ćwiczenia .

 

 

 

D.ZydziakDariusz Żydziak - 1dan - od wielu lat trenuje i prowadzi zajęcia w Golubiu-Dobrzyniu

https://www.youtube.com/watch?v=t3QW4vdbpqM

Serdeczne gratulacje dla wszystkich  powodzenia na drodze mistrzowskiej kyokushin karate

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl