logo

Seminarium Instruktorskie w OPO Spała

2013-Paź-7 09:17 Kategorie: Szkolenia |
napisał Pan Administrator

grupoweW dniach 27-29 września odbyło się coroczne seminarium instruktorskie, tym razem w OPO w Spale. Oprócz instruktorów w szkoleniu wzięli udział zawodnicy powołani do kadry PFKK. W seminarium z naszego regionu uczestniczyli instruktorzy i zawodnicy z Bydgoszczy, Torunia, Chełmna, Wąbrzeźna, Solca Kujawskiego. 

Seminarium poświęcone było metodom kształtowania siły i kondycji potrzebnej w przygotowaniach do startów zawodnikom ale i też ćwiczącym rekreacyjnie – wykłady i ćwiczenia z tego zakresu prowadził shihan Bogusław Jeremicz. Ćwiczenia związane z kształtowaniem szybkości specjalnej omawiał i prezentował Jarosław Rogala. Zagadnienia związane z kształtowaniem cech motorycznych u dzieci przedstawił Andrzej Poczwardowski. Zajęcia z kadrą prowadził Artur Wilento, który skupił się na wzmocnieniu pozycji zawodnika i walce w półdystansie.

Podczas seminarium omówiono kata Pinian oraz odbyło się szkolenie sędziowskie kumite juniorów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów w Kaliszu. Na naradzie kierowników oddziałów omówiono kalendarz imprez na przyszły rok i rozmawiano o sprawach bieżących związanych z organizacją federacji.

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl