logo

Ernesto Hoost - Seminarium K-1 w Edynburgu

2010-Wrz-14 14:20 Kategorie: Szkolenia |
napisał Pan Administrator

P1030407W Edynburgu (Szkocja) 4 września odbyło się seminarium szkoleniowe K-1 Rules z Ernesto Hoostem. W seminarium uczestniczyli ćwiczący w Dojo Kyokushin-kan Lyceum oraz z zaprzyjaźnionego klubu Thai-boksu w Edynburgu oraz na zaproszenie organizatorów shihan Bogusław Jeremicz 5dan (Gdańsk) i sensei Artur Wilento 4dan (Toruń).

Ernesto Hoost jest 4 - krotnym Mistrzem Świata zawodowców w formule K-1. Podczas seminarium pokazywał szereg kombinacji, które są jego ulubionymi sposobami prowadzenia walki. Podkreślał również znaczenie podstaw i cech indywidualnych zawodników. Kilka z ćwiczonych kombinacji była specjalnie przygotowywana pod konkretną walkę z przeciwnikiem tak by móc rozstrzygnąć ją na swoją korzyść. Seminarium podzielone było na dwie części ok 2-godzinne. Pod koniec części pierwszej  odbyły się sparingi podczas, których można było powalczyć z samym Hoostem! :) W trakcie przerwy uczestnicy zadawali szereg pytań dotyczących kariery i niektórych walk oraz relacji z innymi znanymi zawodnikami K-1. Na wszystkie pytania E.Hoost chętnie odpowiadał często również w sposób dowcipny.

Organizatorem seminarium był Sthephen Mc Cann oraz Marta Lendzian prowadzący Dojo Kyokushin-kan Lyceum.

W piątek przed seminarium K-1 w Dojo Kyokushin-kan Lyceum shihan Jeremicz i sensei Wilento przeprowadzili blisko 3 godzinny trening dla grupy karate poświęcony umiejętnością pracy balansem ciała i odpowiedniemu poruszaniu się zarówno  w ćwiczeniach podstaw kiho-geiko jak i przełożeniu tego na trening z tarczami.

wi ęc ej zdjęć na: www.kyokushinkan.pl

www.karate.8host.pl

 

© 2010 - 2015 Kyoukushin-kan code & design: http://studio.domination.pl